loader image

Temsilciler

0
GENÇ YÜREKLER DERGİSİ TEMSİLCİLERİ​

Adana

Bulut Cihangir

Çukurova Üniversitesi Temsilcisi

Enes Karabudak

Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temsilcisi

Mucahit Koktaş

Seyhan Temsilcisi

Özgürcan Şenbayrak

Çukurova Temsilcisi

Ümit Ertuğrul Uysal

Yüreğir Temsilcisi

Afganistan

Halide Naderi

Afganistan / Kabil Temsilcisi

Ağrı

Nesil Demirci

Ağrı / Tutak Temsilcisi

Dilek Turan

Ağrı / Doğubeyazıt Temsilcisi

Aksaray

Muammer Görün

Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temsilcisi

Ankara

Abdullah Arif Kalma

Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Temsilcisi

Ahmet Emin Nadaroğlu

Batıkent Özel Final Anadolu Lisesi Temsilcisi

Ahsen Yıldız Şahin

Ankara Balgat Final Kurs Merkezi Temsilcisi

Ali Güngör

Yenimahalle Temsilcisi

Bahadır Kerim Yar

Hacı Bayram Veli Üniv. İİBF İktisat Bölümü Temsilcisi

Bahri Özhan

Ankara ODTÜ İnşaat Mühendisliği Temsilcisi

Batuhan Berk Bal

ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Temsilcisi

Berilay Kul

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Adalet MYO Temsilcisi

Beyza Kanat

Ankara Yenimahalle Alparslan Anadolu Lisesi Temsilcisi

Elif Ezgi Kılınç

Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Temsilcisi

Ercan Gökyıldız

Eryaman Temsilcisi

Erdem Ayık

HBVÜ İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Böl. Temsilcisi

Fulya Aras

Keçiören-İncirli Temsilcisi

Hatice Kılıçaslan

Başkent Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Temsilcisi

Hayrettin Dincelir

Hacı Bayram Veli Üniv. İletişim Fakültesi Temsilcisi

Hüseyin Çiğnitaş

Başkent Üniversitesi Temsilcisi

Meryem Kılıç

Keçiören Basınevleri Temsilcisi

Osman Bera Işık

Yıldırım Beyazıt Üniv. Hukuk Fakültesi Temsilcisi

Recep Ülker

Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Temsilcisi

Selim Ataoğulları

Ankara Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Temsilcisi

Semih Bozdağ

Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü Temsilcisi

Talha Furkan Demir

Keçiören-Aktepe Temsilcisi

Tuğba Güvenç

Mamak Temsilcisi

Tuğçe Korkmazgöz

Ankara / Sincan Temsilcisi

Zeynep Sude Öztürk

Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Temsilcisi

Antalya

İbrahim Yazıcı

Antalya Manavgat Temsilcisi

Ardahan

Esra Koca

Ardahan / Çıldır Temsilcisi

Azerbaycan

Rübabe Sahib

Bakü Temsilcisi

Bilecik

Furkan Arslan

Bozüyük Temsilcisi

Bolu

Necip Toksöz

İzzet Baysal Anadolu Lisesi Temsilcisi

Şevkat Şahin

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hemşirelik Bölümü Temsilcisi

Bosna Hersek

Mehmet Emre Çelik

Bosna Hersek Temsilcisi

Bursa

Halis Burhan Çil

İnegöl Temsilcisi

Hasan Taha Özlü

Bursa Erkek Lisesi Temsilcisi

Hatice Cengiz

Nilüfer Akçalar Fahriye Sayarel Ortaokulu Temsilcisi

Çankırı

Osman Ünver

Çerkeş Temsilcisi

Çorum

Seda Aldemir

Çorum / Osmancık Temsilcisi

Denizli

İrfan Özgenç

Pamukkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Temsilcisi

Elazığ

Celal Akkuş

Elazığ Temsilcisi

Erzurum

Mehmet Kara

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Temsilcisi

Gümüşhane

Umut Öktem

Gümüşhane Üniversitesi Temsilcisi

Hatay

Umut Usta

İskenderun Temsilcisi

Irak

Ömer Demirci

Kerkük Temsilcisi

İstanbul

Emre Bahçeci

Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temsilcisi

Fatih Altınköprü

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Temsilcisi

Furkan Emre Şahin

Marmara Üniv. İşletme Fakültesi Temsilcisi

Furkan Karazeybek

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temsilcisi

Hasan Yeşil

İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temsilcisi

Kader Kart

Beykent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü Temsilcisi

Mehmet Elyasa Bulut

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temsilcisi

Nesibe Yılmaz

Bahçeşehir Üniversitesi Temsilcisi

Saler Yılmaz

Gayrettepe Özel Final Anadolu Lisesi Temsilcisi

Sezgin Konaklı

İstinye Üniversitesi Temsilcisi

Yusuf Alper Oyar

İstanbul / Bağcılar Temsilcisi

Kars

Alp Can Aslan

Gazi Kars Anadolu Lisesi Temsilcisi

İrem Fatma Ateş

Gazi Anadolu Lisesi Temsilcisi

Kayseri

Ecenur Sarıkaya

Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Temsilcisi

Kıbrıs

Beyzanur Koç

Lefkoşa Temsilcisi

Bilal Koç

Kıbrıs Temsilcisi

Büşragül Koç

Lefkoşa Hala Sultan İlahiyat Koleji Temsilcisi

Kırıkkale

Ahmet Enes Maraşlıoğlu

Kırıkkale Temsilcisi

Kocaeli ( İzmit )

Serden Eren

Yahya Kaptan Anadolu Lisesi Temsilcisi

Konya

Derviş Ali Büyükkartal

Karatay Nizamülmülk Anadolu Lisesi Temsilcisi

Dilara Kızılkaya

Konya Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Temsilcisi

Fazlı Sakar

Selçuklu Gevher Nesibe Sivil Havacılık ve Sağlık Koleji Temsilcisi

Hanife Nur Eke

Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Temsilcisi

Ömer Faruk Şahap

Seydişehir Temsilcisi

Kütahya

Fatih Işık

Kütahya Temsilcisi

Hasan Zülfükar Bülbül

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Temsilcisi

Manisa

Derviş Gül

Manisa Temsilcisi

Yunus Çeribaşı

Soma Temsilcisi

Mersin

Ümit Gül

Erdemli Temsilcisi

Nevşehir

Beyza Ağören

Hacıbektaş Veli Üniversitesi Temsilcisi

Niğde

Zekeriya Nacar

Ömer Halisdemir Üniversitesi Temsilcisi

Rize

Pınar Baycan

Rize Temsilcisi

Sakarya

Bahadır Koçak

Sakarya Üniversitesi Temsilcisi

Mehmet Emin Yılmazyıldız

Sakarya Temsilcisi

Samsun

Hanife Kartal

Samsun Çarşamba Temsilcisi

Alaadin Taha Eroğlu

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Temsilcisi

Sivas

Mustafa Türk

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temsilcisi

Seher Bahar

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Temsilcisi

Dilber Gül

Sivas Cumhuriyet Üniv. Yıldızeli MYO Temsilcisi

Şanlıurfa

Muhammed Salih Şeker

Şanlıurfa Haliliye Temsilcisi

Tokat

Nisanur Çelik

Erbaa Erek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temsilcisi

Şehadet Ünal

Erbaa Temsilcisi

Trabzon

Alperen Yaman

Dursun Ali Kurt Anadolu Proje İmam - Hatip Lisesi Temsilcisi

Dilara Ataş

Karadeniz Teknik Üniv. Endüstri Müh. Bölümü Temsilcisi

Muhammed Şahinkovan

Trabzon Temsilcisi

Selin Güven

Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Temsilcisi

Yozgat

Harun Haliloğlu

Yozgat Temsilcisi

Lokman Tümtürk

Bahçeşehir Temsilcisi

Servet Kara

Akdağmadeni-Alicik Temsilcisi

Yasin Reyhan

Bozok Üniversitesi Temsilcisi

Yusuf Demir

Akdağmadeni Temsilcisi

Zeynep Feyza Haliloğlu

Atatürk Anadolu Lisesi Temsilcisi